uckému Lieskovcu, ktorý obsadil druhé miesto. 5. a 6. liga sa skončila jasne korisťou čadčianskych tímov. 7. ligu Sever vyhral Svrčinovec, ten však postup o ligu vyššie ešte nemá istý. Bojovať bude musieť ešte s rezervou Rosiny, druhým celkom 7. ligy Juh.
Extraliga (o 1.-6. miesto)
11. dvojkolo: BA/Ivanka – Rača 1:6, Čadca – Holíč 2:6, Štiavnické Bane – Nitra 6:1, Čadca – Nitra 6:2, Štiavnické Bane – Holíč 6:2.
1. Štiav. Bane 20 18 1 1 114:42 57
2. Holíč 19 15 1 3 108:44 50
3. Čadca 20 13 4 3 104:62 50
4. Rača 19 9 3 7 88:70 40
5. BA/Ivanka 19 8 1 10 75:84 36
6. Nitra 19 6 2 11 65:91 33
1. liga Východ
11. dvojkolo: Košice – Martin 7:7, Humenné – Žilina 5:9, KNM - Rožňava B 8:6, Čadca B - Rimavská Sobota 12:2, Krompachy - Ružomberok B 4:10, Margecany - Stará Ľubovňa 7:7, Humenné – Martin 11:3, Košice – Žilina 4:10, Čadca B - Rožňava B 9:5, KNM - Rimavská Sobota 7:7, Margecany - Ružomberok B 7:7, Krompachy - Stará Ľubovňa 7:7.
1. Stará Ľubovňa 20 16 4 0 191:89 56
2. Čadca B 20 14 1 5 173:107 49
3. Žilina 20 10 3 7 145:135 43
4. KNM 20 10 3 7 140:140 43
5. Ružomberok B 20 6 10 4 149:131 42
6. Rimavská Sobota 20 7 8 5 136:144 42
7. Margecany 20 8 5 7 153:127 41
8. Martin 20 5 9 6 136:144 39
9. Rožňava B 20 5 8 7 133:147 38
10. Humenné 20 3 5 12 111:169 31
11. Krompachy 20 3 3 14 109:171 29
12. Košice 20 3 1 16 104:176 27
2. liga
21. kolo: Lučenec B - Ružomberok C 15:3, Revúca-Tisovec – Valča 11:7, Tvrdošín – Vrútky 10:8, Nižná – Bytča 14:4, Dolný Kubín – Krupina 8:10, Námestovo - B.Bystrica 11:7.
22. kolo: Revúca-Tisovec - Ružomberok C 11:7, Lučenec B – Valča 9:9, Nižná - Vrútky 16:2, Tvrdošín – Bytča 9:9, Námestovo – Krupina 11:7, Dolný Kubín - B.Bystrica 6:12.
1. Valča 22 19 2 1 252:144 62
2. Lučenec B 22 17 3 2 252:144 59
3. Revúca-Tisovec 22 12 4 6 207:189 50
4. Námestovo 22 12 1 9 210:186 47
5. Nižná 22 9 5 8 213:183 45
6. B.Bystrica 22 7 7 8 206:190 43
7. Ružomberok C 22 8 5 9 216:180 43
8. Bytča 22 7 3 12 175:221 39
9. Krupina 22 6 5 11 187:209 39
10. Vrútky 22 7 2 13 149:247 38
11. Tvrdošín 22 5 4 13 172:224 36
12. Dolný Kubín 22 2 1 19 137:259 27
3. liga
21. kolo: Novoť - Žilina B 9:9, Krušetnica - Žilina C 8:10, Radoľa – Stránske 11:7, Rajec – Višňové 7:11, Čadca C - Ružomberok D 14:4, Zákopčie – Lokca 14:4.
22. kolo: Krušetnica - Žilina B 5:13, Novoť - Žilina C 10:8, Rajec – Stránske 6:12, Radoľa – Višňové 14:4, Zákopčie - Ružomberok D 17:1, Čadca C – Lokca 13:5.
1. Zákopčie 22 17 4 1 277:119 60
2. Čadca C 22 18 2 2 262:134 60
3. Višňové 22 15 3 4 243:153 55
4. Žilina B 22 12 4 6 212:184 50
5. Stránske 22 12 1 9 215:181 47
6. Radoľa 22 10 5 7 221:175 47
7. Novoť 22 8 6 8 188:208 44
8. Krušetnica 22 7 4 11 185:211 40
9. Žilina C 22 8 1 13 181:215 39
10. Ružomberok D 22 6 2 14 146:250 36
11. Lokca 22 1 1 20 124:272 25
12. Rajec 22 1 1 20 122:274 25
4. liga Západ
22. kolo: Martin B - Kysucký Lieskovec 12:6, Valča B - Medokýš MT 7:11, Vrútky B - Žilina D 5:13, Turiec - KNM B 14:4, Stránske B - Teplička 7:11, Strečno - Trnové 7:11.
1. Teplička 22 17 1 4 0 240:156 57
2. K. Lieskovec 22 11 7 4 0 223:173 51
3. Trnové 22 13 3 6 0 225:171 51
4. Turiec 22 11 3 8 0 205:191 47
5. Valča B 22 10 5 7 0 215:181 47
6. Medokýš MT 22 8 7 7 0 217:179 45
7. KNM B 22 11 1 9 1 191:205 44
8. Martin B 22 10 2 10 0 210:186 44
9. Žilina D 22 8 5 9 0 205:191 43
10. Strečno 22 6 8 8 0 193:203 42
11. Vrútky B 22 6 0 16 0 144:252 34
12. Stránske B 22 0 0 22 0 108:288 22
5. liga
22. kolo: Nededza - Žilina F 4:14, Stará Bystrica - Višňové B 11:7, Krásno - Žilina E 4:14, Bytča B - Radoľa B 12:6, Rosina - Čadca D 8:10, Strečno B - Trnové B 9:9.
1. Čadca D 22 20 0 2 294:102 62
2. Bytča B 22 16 1 5 265:131 55
3. Višňové B 22 15 1 6 246:150 53
4. Radoľa B 22 13 2 7 228:168 50
5. Stará Bystrica 22 13 2 7 208:188 50
6. Žilina E 22 12 2 8 233:163 48
7. Trnové B 22 5 5 12 160:236 37
8. Krásno 22 7 1 14 162:234 37
9. Žilina F 22 6 2 14 153:243 36
10. Rosina 22 6 2 14 154:242 36
11. Nededza 22 4 3 15 132:264 33
12. Strečno B 22 3 3 16 141:255 31
6. liga
22. kolo: Žilina G - Čadca E 4:14, Višňové C - KNM C 11:7, Tepláreň ZA - Čadca F 9:9, Bytča C - Zákopčie B 11:7, Krásno B - Kysucký Lieskovec B 3:15, Žilina H - Divina-Lúky 6:12.
1. Čadca E 22 19 1 2 0 289:107 61
2. K. Lieskovec B 22 17 2 3 0 245:151 58
3. KNM C 22 15 0 7 0 221:175 52
4. Višňové C 22 13 1 8 0 231:165 49
5. Bytča C 22 11 2 9 0 217:179 46
6. Zákopčie B 22 10 1 11 0 202:194 43
7. Divina-Lúky 22 9 3 10 0 181:215 43
8. Čadca F 22 7 3 12 0 184:212 39
9. Žilina G 22 7 3 12 0 194:202 39
10. Tepláreň ZA 22 7 4 10 1 184:212 39
11. Krásno B 22 5 2 15 0 156:240 34
12. Žilina H 22 1 0 21 0 72:324 24
7. liga Sever
14. kolo: Čadca H - Krásno C 9:9, Stará Bystrica B – Svrčinovec 13:5, Čadca G - Nová Bystrica 7:11, Nesluša – Čierne 15:3.
1. Svrčinovec 14 12 0 2 157:95 38
2. Nesluša 14 11 0 3 146:106 36
3. Nová Bystrica 14 9 0 5 152:100 32
4. Čadca G 14 8 0 6 162:90 30
5. S. Bystrica B 14 6 0 8 122:130 26
6. Čierne 14 5 0 9 113:139 24
7. Čadca H 14 3 1 10 90:162 21
8. Krásno C 14 1 1 12 66:186 17