MR Stred
Výsledky 2. kola: Rakytovce - KNM 1:0 (1:0), Čadca – Brusno 4:2 (2:1), Lučenec – Krásno 0:0, Makov - L. Štiavnica 5:1 (1:0), Bytča - Badín 2:0, Pohronie ZH/DŽ - Kalinovo 2:0, N. Baňa - Z. Poruba 0:2, Teplička-Tižina - Tisovec 3:0.
1. Makov 2 2 0 0 9:2 6
2. Pohronie ZH/DŽ 2 2 0 0 5:2 6
3. Čadca 2 1 1 0 5:3 4
4. Kalinovo 2 1 0 1 4:2 3
5. Brusno 2 1 0 1 6:5 3
6. Z. Poruba 2 1 0 1 4:3 3
7. KNM 2 1 0 1 3:2 3
8. Teplička/D. Tižina 2 1 0 1 3:3 3
9. Liptovská Štiavnica 2 1 0 1 4:5 3
10. Bytča 2 1 0 1 2:4 3
11. Rakytovce 2 1 0 1 2:4 3
12. Krásno 2 0 2 0 0:0 2
13. Nová Baňa 2 0 1 1 0:2 1
14. Tisovec 2 0 1 1 1:4 1
15. Lučenec 2 0 1 1 1:4 1
16. Badín 2 0 0 2 1:5 0
IV. liga
Výsledky 2. kola: Stráňavy – K. Lieskovec 1:0 (1:0), Predmier - O. Jasenica 4:2, Rosina - L. Hrádok 2:0, Bytčica - Tvrdošín 1:4, T. Štiavnička - L. Lúčka 3:1, Trstená - O. Veselé 2:0, Vrútky - Belá-Dulice, nehralo sa.
1. Turč. Štiavnička 2 2 0 0 8:2 6
2. Predmier 2 1 1 0 4:2 4
3. Tvrdošín 1 1 0 0 4:1 3
4. Rosina 1 1 0 0 2:0 3
5. L. Lúčka 2 1 0 1 4:3 3
6. Trstená 2 1 0 1 2:1 3
7. Kys. Lieskovec 2 1 0 1 2:1 3
8. Vrútky 1 1 0 0 1:0 3
9. Or. Jasenica 2 1 0 1 5:5 3
10. Stráňavy 2 1 0 1 2:3 3
11. Lipt. Hrádok 2 0 1 1 0:2 1
12. Belá-Dulice 1 0 0 1 0:2 0
13. Or. Veselé 2 0 0 2 1:7 0
14. Bytčica 2 0 0 2 1:7 0
V. liga
Výsledky 2. kola: S. Bystrica - Čierne 0:2, Divinka - Stráža 3:3, Skalité - Radoľa 1:1, Belá - Strečno 1:0, Kotešová - Bánová 1:0, Raková – Rajec 2:2 (1:1), Staškov – Terchová 1:2 (0:1).
1. Čierne 2 2 0 0 4:1 6
2. Terchová 2 2 0 0 4:2 6
3. Stráža 2 1 1 0 7:3 4
4. Raková 2 1 1 0 4:2 4
5. Divinka 2 1 1 0 4:3 4
6. Bánová 2 1 0 1 4:1 3
7. Strečno 2 1 0 1 4:4 3
8. Kotešová 2 1 0 1 2:2 3
9. Belá 2 1 0 1 1:4 3
10. Skalité 2 0 1 1 4:5 1
11. Rajec 2 0 1 1 3:4 1
12. Radoľa 2 0 1 1 1:2 1
13. Staškov 2 0 0 2 1:4 0
14. S. Bystrica 2 0 0 2 0:6 0
I. trieda
Výsledky 2. kola: Čadca B – Zborov 0:4 (0:4), Krásno B – Podvysoká 4:1 (2:0), Povina – Svrčinovec 5:1 (3:0), Rudina – Rudinská 4:0 (2:0), Nesluša – Vysoká 4:0 (1:0), Korňa – H. Vadičov 5:0 (3:0), Turzovka – N. Bystrica 2:1 (0:0).
1. Zborov 2 2 0 0 7:1 6
2. Rudina 2 2 0 0 5:0 6
3. Turzovka 2 2 0 0 3:1 6
4. Korňa 2 1 0 1 5:1 3
5. Povina 2 1 0 1 6:4 3
6. Krásno B 2 1 0 1 5:4 3
7. Nesluša 2 1 0 1 5:4 3
8. Nová Bystrica 2 1 0 1 4:4 3
9. Rudinská 2 1 0 1 4:5 3
10. Podvysoká 2 1 0 1 4:5 3
11. Vysoká 2 1 0 1 4:7 3
12. Svrčinovec 2 0 0 2 1:6 0
13. Čadca B 2 0 0 2 2:7 0
14. H. Vadičov 2 0 0 2 3:9 0