Extraliga muži (o 1.-6. miesto)
7. kolo: Feromax BA – Rača BA 3:6, Čadca – Holíč 1:6, Galanta – Pezinok 3:6, Čadca – Pezinok 6:3, Galanta – Holíč 3:6.
1. Holíč 13 13 0 0 83:12 52
2. Pezinok 13 10 1 2 70:40 44
3. Čadca 13 8 2 3 62:44 39
4. Rača BA 12 8 2 2 64:40 38
5. Galanta 13 6 2 5 61:53 33
6. Feromax BA 12 5 2 5 54:51 29
Extraliga ženy (o 1.-6. miesto)
7. kolo: Topoľčany - Dunajská Streda 7:0, Pov. Bystrica – Malacky 3:6, Topoľčany – Malacky 6:2, Pov. Bystrica - Dunajská Streda 6:2, Čadca – Ružomberok 7:0.
1. Topoľčany 12 12 0 0 78:10 48
2. Malacky 12 9 1 2 68:26 40
3. Čadca 11 7 2 2 57:31 34
4. Pov. Bystrica 12 5 2 5 53:48 29
5. Ružomberok 11 6 0 5 44:42 29
6. Dun. Streda 12 5 0 7 47:56 27
1. liga Východ
7. kolo: Margecany - Rožňava B 11:3, Rimavská Sobota – Revúca 8:6, Valča – Žilina 7:7, Čadca B - Kys. Nové Mesto 7:7, Bardejov - Ružomberok B 11:3, Veľké Kapušany – Humenné 10:4.
1. KNM 12 9 3 0 110:58 42
2. Čadca B 12 9 3 0 103:65 42
3. Bardejov 12 7 2 3 94:74 35
4. Ružomberok B 12 7 1 4 90:78 34
5. Žilina 12 5 3 4 87:81 30
6. Rimavská Sobota 12 5 2 5 82:86 29
7. Margecany 12 5 1 6 86:82 28
8. Valča 12 4 1 7 86:82 25
9. Rožňava B 12 4 1 7 76:92 25
10. Revúca 12 3 3 6 79:89 24
11. Veľké Kapušany 12 3 1 8 70:98 22
12. Humenné 12 0 1 11 45:123 13
2. liga
12. kolo: Ružomberok C – Námestovo 6:8, Zvolen - Lučenec B 5:9, Vrútky – Martin 6:8, Tvrdošín – Nižná 8:6, Krupina - B. Bystrica 11:3, Zákopčie – Bytča 5:9.
1. Krupina 12 12 0 0 127:41 48
2. Lučenec B 12 10 1 1 119:49 43
3. Tvrdošín 12 8 3 1 98:70 39
4. Bytča 12 7 2 3 98:70 35
5. Martin 12 6 1 5 88:80 31
6. Ružomberok C 12 5 3 4 89:79 30
7. Námestovo 12 5 1 6 78:90 28
8. Nižná 12 5 0 7 79:89 27
9. Vrútky 12 4 1 7 78:90 25
10. B. Bystrica 12 1 2 9 63:105 17
11. Zvolen 12 1 1 10 46:122 16
12. Zákopčie 12 0 1 11 45:123 13
3. liga
12. kolo: Ružomberok D - Dolný Kubín 1:13, Radoľa - Žilina B 6:8, Čadca C - Oravská Lesná 5:9, Medokýš MT – Teplička 9:5, Krušetnica – Novoť 6:8, Stránske – Višňové 8:6.
1. Stránske 12 10 0 2 108:60 42
2. Žilina B 12 9 1 2 109:59 40
3. Oravská Lesná 12 8 2 2 101:67 38
4. Medokýš MT 12 7 1 4 97:71 34
5. Novoť 12 6 1 5 85:83 31
6. Čadca C 12 6 1 5 88:80 31
7. Teplička 12 6 0 6 84:84 30
8. Radoľa 12 4 1 7 77:91 25
9. Višňové 12 3 3 6 71:97 24
10. Krušetnica 12 3 1 8 66:102 22
11. Dolný Kubín 12 3 1 8 78:90 22
12. Ružomberok D 12 1 0 11 44:124 15
4. liga Západ
12. kolo: Žilina C - Kysucký Lieskovec 8:10, Strečno - Martin B 7:11, Kysucké Nové Mesto B – Kláštor 6:12, Rajec - Čadca D 5:13, Martin C – Trnové 3:15, Medokýš MT B - Valča B 1:17.
1. Kys. Lieskovec 12 9 2 1 133:83 41
2. Žilina C 12 9 1 2 141:75 40
3. Čadca D 12 8 2 2 131:85 38
4. Trnové 12 8 1 3 139:77 37
5. Valča B 12 8 0 4 126:90 36
6. Martin B 12 7 2 3 134:82 35
7. Strečno 12 5 1 6 97:119 28
8. Kláštor 12 4 1 7 106:110 25
9. Rajec 12 2 3 7 97:119 21
10. KNM B 12 2 2 8 91:125 20
11. Medokýš MT B 12 1 3 8 74:142 18
12. Martin C 12 0 0 12 27:189 12
5. liga
12. kolo: Rosina - Žilina D 7:11, Radoľa B – Nededza 15:3, Čadca E - Stará Bystrica 10:8, Višňové B - Bytča B 6:12, Stránske B - Trnové B 11:7, Krásno - Žilina E 15:3.
1. Bytča B 12 12 0 0 155:61 48
2. Žilina D 12 11 0 1 148:68 45
3. Radoľa B 12 9 0 3 138:78 39
4. Višňové B 12 8 0 4 118:98 36
5. Krásno 12 7 0 5 128:88 33
6. Čadca E 12 6 1 5 114:102 31
7. Stránske B 12 5 1 6 101:115 28
8. Žilina E 12 4 1 7 87:129 25
9. Rosina 12 3 1 8 94:122 22
10. Stará Bystrica 12 2 1 9 84:132 19
11. Trnové B 12 1 2 9 71:145 17
12. Nededza 12 0 1 11 58:158 13
6. liga
12. kolo: Žilina F - Kysucký Lieskovec B 5:13, Strečno B - Kysucké Nové Mesto C 2:16, Čadca F - Rajec B 13:5, Rosina B - Bytča C 4:14, Tepláreň ZA - Višňové C 3:10, Zákopčie B - Divina-Lúky 4:14.
1. KNM C 12 11 0 1 158:58 45
2. Višňové C 12 11 0 1 162:49 45
3. Kys. Lieskovec B 12 8 3 1 133:83 39
4. Tepláreň ZA 12 7 2 3 110:101 35
5. Bytča C 12 6 3 3 115:101 33
6. Divina-Lúky 12 6 1 5 103:113 31
7. Čadca F 12 5 0 7 113:103 27
8. Strečno B 12 3 1 8 92:124 22
9. Rajec B 12 3 1 8 102:114 22
10. Žilina F 12 3 0 9 76:140 21
11. Rosina B 12 3 0 9 78:138 21
12. Zákopčie B 12 0 1 11 49:167 13
7. liga
12. kolo: Nesluša - Krásno B 5:13, Strečno C – Kotešová 2:16, Čadca G – Jasenové 13:5, Nová Bystrica - Divina-Lúky B 16:2, Nededza B – Terchová 3:15, Svrčinovec - Žilina G 3:15.
1. Krásno B 12 12 0 0 168:47 48
2. Kotešová 12 11 0 1 160:55 45
3. Žilina G 12 9 1 2 142:73 40
4. Nová Bystrica 12 8 0 4 133:83 36
5. Terchová 12 7 0 5 122:94 33
6. Jasenové 12 5 0 7 109:107 27
7. Čadca G 12 5 0 7 95:121 27
8. Strečno C 12 4 0 8 85:131 24
9. Nededza B 12 4 0 8 92:123 24
10. Nesluša 12 3 1 8 90:126 22
11. Svrčinovec 12 3 0 9 58:158 21
12. Divina-Lúky B 12 0 0 12 40:176 12
8. liga
12. kolo: Žilina PaP – Klače 5:13, Višňové D - Stará Bystrica B 3:15, Divina-Lúky C - Čadca H 3:15, Varín - Maršová-Rašov 4:14, Čierne – Jablonové 14:4, Krásno C – voľno.
1. Čierne 11 11 0 0 156:42 44
2. Stará Bystrica B 11 9 0 2 137:61 38
3. Maršová-Rašov 11 9 0 2 150:48 38
4. Klače 11 5 3 3 111:87 29
5. Višňové D 11 6 0 5 96:102 29
6. Krásno C 10 6 1 3 110:70 29
7. Jablonové 11 4 1 6 85:113 24
8. Žilina PaP 11 3 0 8 62:136 20
9. Čadca H 11 2 1 8 77:121 18
10. Varín 11 2 0 9 71:127 17
11. Divina-Lúky C 11 0 0 11 25:173 11
9. liga
10. kolo: Terchová B - Varín B 15:3, Radoľa C - Kotešová B 8:10, Ovčiarsko - Lietavská Lúčka 4:14, Rosina C - Kysucký Lieskovec C 8:10, Stará Bystrica C – voľno.
1. Lietavská Lúčka 9 7 1 1 105:57 31
2. Rosina C 9 7 0 2 101:61 30
3. Radoľa C 9 6 1 2 98:64 28
4. Kys. Lieskovec C 9 5 1 3 92:70 25
5. Terchová B 9 4 1 4 88:74 22
6. Stará Bystrica C 8 4 0 4 80:64 20
7. Kotešová B 9 2 2 5 73:89 17
8. Ovčiarsko 9 2 0 7 60:102 15
9. Varín B 9 0 0 9 23:139 9