Zostaň s nami v kontakte: Kysuce
Riešime za vás

Cintorín v Turzovke pri nákupnom centre

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 1 mesiac a 11 dní
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Redakcia MY Kysucké noviny
Lokalita: Turzovka
Ulica: jašikova
Dátum nahlásenia: 21.9.2016
Dátum poslednej aktivity: 2.11.2016

Dobrý deň, žijem síce už niekoľko rokov v Jihlave, ale vždy, keď prídem domov, zarazí ma, čo sa stalo z pietneho miesta - starého cintorína v blízkosti nákupného centra.
Navrhoval by som buď premiestniť cintorín a urobiť tam pekný park, alebo vytvoriť cestu okolo s chodnikom. 

S pozdravom

Ing. Marek Odkorek

 

Podnetu sme sa venovali tu: http://nasekysuce.sme.sk/c/20369782/ludia-si-cez-cintorin-skracuju-cestu-mesto-ho-chce-oplotit.html

 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasekysuce.sk
cintorin v Turzovke u tesca

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Čuhar´s Streetball v KNM

Čuhar´s Streetball je 7. ročník Streetballu proti rakovine.

Šport

Retro - elektro

Objavte pôvab dobovej elektroniky a príslušenstva z minulého tisícročia od 9. marca do 6. júna 2017 na výstave v Kaštieli Radoľa.

Výstavy